Lad dig inspirere til den næste knappenål i dit rejsekort.

Medarbejdere hos Vitus Rejser

På Vitus Rejser kontor i indre København sidder vores administrative medarbejdere, der alle er vilde med at opleve verden. Vores egen rejseglæde fører vi videre til vores rejser og til vores gæster, når vi fra regnskabs- til salgsafdeling, på hver vores måde sigter mod at give jer årets bedste dage.

Nedenfor finder du en oversigt over medarbejderne på Vitus Rejsers hovedkontor. 

Vitus Rejsers rejseledere, kan du læse mere om her. 

Kontakt os

Åbningstider
Mandag - fredag kl. 09.00 - 15.00

Vitus Rejser
Sølvgade 15-17, 1307 København K

Salg: 33 14 65 66 

Hvis du gerne vil i kontakt med medarbejderne hos Vitus Rejser er du velkommen til at skrive til: info@vitus-rejser.dk eller kundeservice@vitus-rejser.dk

Rejsekonsulenter, marketing, handling og produktion af rejser

Christel Ambæk

Rejsekonsulent, afvikling og kvalitetssikring af flyrejser
Telefon: 33 76 64 72
Mail: fly@vitus-rejser.dk

 

Katja Danielle Hansen

Rejsekonsulent, produktion og afvikling af busrejser
Telefon: 33 76 64 64
Mail: katja.d.h@vitus-rejser.dk

 

Christian Rantsén

Rejsekonsulent og it-support
Telefon: 33 76 64 55
christian@vitus-rejser.dk

 

Tina Lauda

Produktchef
Telefon: 33 76 64 96
Mail: tina@vitus-rejser.dk

 

Helle Pedersen

Salgschef
Telefon: 33 14 65 66
Mail: hcp@vitus-rejser.dk

 

Ditte Petersen

IT, marketing og kommunikation
Telefon: 33 76 64 60
Mail: ditte.wp@vitus-rejser.dk

 

Anne Høj 

Tekstforfatter, marketing og kommunikation
Telefon: 33 76 64 90
Mail: anne@vitus-rejser.dk

 

Signe Bonde Poulsen

Marketingchef
Telefon: 33 76 64 56
Mail: signe@vitus-rejser.dk
 

Økonomi

Lone Duchnik

Arbejder i økonomiafdelingen
Telefon: 33 14 65 66
info@vitus-rejser.dk

 

Toni Thy Jensen

Arbejder i økonomiafdelingen
Telefon: 33 14 65 66
info@vitus-rejser.dk

Direktion og ledelse

Heidi Maak

Administrerende direktør
Telefon: 33 14 65 66
Mail: heidi@vitus-rejser.dk

 

Ingefred Egehave

Økonomidirektør
Telefon: 33 76 64 77
Mail: ingefred@vitus-rejser.dk